Meble tapicerowane

Strona główna » Meble tapicerowane

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli tapicerowanych.

Alf
Alf
Athena
Athena
Filip
Filip
Calypso
Calypso
Coctail5
Coctail5
Cumulus
Cumulus
Era
Era
Erazm
Erazm
Ewelina
Ewelina
Faraon
Faraon
Irys
Irys
Linea
Linea
Maestro
Maestro
Monika
Monika
Nicolas
Nicolas
Oxana
Oxana
Piotr
Piotr
Quarter
Quarter
Ralph
Ralph
Stefan
Stefan
Aquila
Aquila
Bondi
Bondi
Newquay
Newquay
Rosie
Rosie

Meble tapicerowane należą do tej kategorii, która nigdy nie wychodzi z mody. Mogą się zmieniać materiały i wzory, jednak sam fakt, że mebel posiada obicie, stanowi zachętę do kupna dla tych, którzy cenią tego typu wykończenie. Na rynku można znaleźć wiele fasonów oraz kolorów mebli, które ułatwiają dopasowanie praktycznie do każdego wnętrza. Duże możliwości aranżacyjne i stosunkowo niska cena to cechy, na które wiele osób zwraca uwagę przed zakupem. Sporo użytkowników twierdzi również, że tapicerka jest o wiele bardziej przyjemna w codziennym użytkowaniu od obicia skóropodobnego czy skórzanego. Najczęściej kupujemy tapicerowane krzesła, sofy, fotele, coraz częściej także łóżka, również w wersji z tapicerowanym wezgłowiem. Tapicerowana sofa lub wygodna kanapa to nie tylko wielka wygoda użytkowania, ale również duża odmiana wnętrza, na przykład salonu. W połączeniu z fotelem może odegrać główną rolę w aranżacji naszego wnętrza, nadając mu nieco elegancji i luksusu.

Kolejną zaletą mebli tapicerowanych jest ich uniwersalność. Pasują do każdego wnętrza, od mieszkalnego po użytkowe. Stanowią doskonały element podkreślający styl nie tylko salonu, czy pokoju dziennego, ale także jadalni, sypialni, pokoju dziecięcego a nawet kuchni. Dodają wnętrzom przytulności i ciepła a jednocześnie są bardzo praktyczne. Coraz większą popularnością cieszą się nie tylko standardowe meble, ale również tapicerowane pufy. To mebel wielofunkcyjny, który może zastąpić inne. W przedpokoju świetnie wyprze nieelegancki stołeczek, pomocny przy zakładaniu butów. W sypialni może stać się doskonałą ozdobą, lub miejscem, gdzie położymy elementy garderoby, przygotowane na dzień następny. Pufę pokochają również dzieci, które lubią elementy materiałowe we wnętrzach. Ten mebel może stać się swoistym podróżnikiem po mieszkaniu, podnóżkiem, dodatkowym siedziskiem a nawet funkcjonalnym stolikiem kawowym.

To, co pociąga kupujących meble tapicerowane do wnętrz to również dość częsta możliwość wyboru obicia. Sofa lub komplet wypoczynkowy nie muszą być wcale wykonane w nudnych, monotonnych barwach. Fotel, łóżko, pufa czy krzesło – to elementy, które często możemy samodzielnie zaprojektować, wybierając ulubiony kolor, wzór a nawet fakturę obicia. Różnorodność tkanin, którymi można pokryć meble sprawia, że nie tylko miłośnik klasyki poczuje się dopieszczony, również osoba, która lubi eksperymenty aranżacyjne. Bywa, że przy meblach tapicerowanych, pikowanych, można również decydować o wyborze ozdobnych guzików. Mając tak duże pole do popisu można stworzyć własny, niepowtarzalny wystrój wnętrza. Meble tapicerowane dostępne są w różnych konfiguracjach, od niewielkich elementów po bardziej rozbudowane z opcją rozkładania. Dzięki temu zarówno mieszkanie kameralne, jak i większy metraż można wyposażyć w elementy tego typu. Dostępne są również modele, które można wykorzystać w miejscach publicznych, na przykład poczekalniach w przychodni lub innych.